KREATYWNY UCZEŃ – PAMIĘĆ I KONCENTRACJA

KURS KREATYWNY UCZEŃ - PAMIĘĆ KONCENTRACJA

Wyjątkowe zajęcia dla dzieci w wieku 4-16 lat wspierające uczenie się

W Famicreo zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest dziś umiejętność uczenia się, wiara we własne siły, wysokie poczucie własnej wartości. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty kurs rozwijający pamięć i koncentrację  od najmłodszych lat, od samego początku ścieżki edukacyjnej dziecka.

Ciągle zmieniająca się rzeczywistośc wymusza na nas naukę przez całe życie, zatem warto solidne podstawy budować już teraz. Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy jest kluczową kompetencją warunkującą możliwość adaptowania się w nowych okolicznościach życiowych.  

FORMULARZ ZAPISU NA KURS KREATYWNY UCZEŃ - PAMIEĆ I KONCENTRACJA

  Zapisujesz się na zajęcia: KURS KREATYWNY UCZEŃ - PAMIĘĆ I KONCENTRACJA
  Placówka: Szczecin, ul. Dworcowa 2/210
  DANE DZIECKA: Wiek:
  DANE RODZICA:


  WYMAGANE ZGODY

  young-woman-gc686c8a82_1920

  Program kursu

  KREATYWNY UCZEŃ - PAMIĘĆ I KONCENTRACJA to cykl zajęć skierowanych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Podczas zajęć uczestnicy rozwijają zdolności poznawcze, przez co łatwiej dzieciom jest osiągać dobre i bardzo dobre wyniki w nauce. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, trwają 1 godzinę zegarową.

  KURS w grupie wiekowej JUNIOR składa się z 20 zajęć rozwojowych Trwa około 3 miesięcy.
  KURS w grupie wiekowej YOUNG składa się z 30 zajęć rozwojowych oraz 3 zajęć konkursowych trwa około 5 miesięcy.
  KURS w grupie wiekowej STUDENT składa się z 10 zajęć rozwojowych oraz 3 zajęć konkursowych trwa około 2 miesięcy. Zajęcia prowadzimy w grupach 5 osobowych

  Metoda

  Podczas zajęć uczestnicy nabywają umejętności: utrzymania koncentracji na wykonywanym zadaniu, poprzez poprawę skupienia się poprawiamy umiejętności pamięciowe, poprawia się szybkość i płynność czytania ze zrozumieniem. Zajęcia opierają się o specjalnie dobrane ćwiczenia, gry i zabawy, których poziom trudności rośnie w czasie treningu. Wykorzystujemy techniki analogowe oraz  cyfrowe, w wyniku czego zajęcia są atrakcyjne dla wszystkich. Poprzez kreatywne i ciekawe techniki oraz ćwiczenia zawarte w programach uczniowie mogą skutecznie rozwijać m.in. umiejętności myślenia, zapamiętywania, kojarzenia i koncentracji uwagi.
  Ponadto dla najmłodszej grupy wiekowej zajęcia są wzbogacone o naukę języka angielskiego. Bawiąc uczymy, uczymy bawiąc.

  Dla kogo?

  KURS KREATYWNY UCZEŃ - PAMIĘĆ KONCENTRACJA prowadzimy w następujących grupach wiekowych: JUNIOR: 4-7 LAT, YOUNG: 8-11 LAT, STUDENT : 12 - 16 LAT.
  Kurs skierowany jest do uczniów, którzy mają problemy z nauką, uczniów szczególnie uzdolnionych oraz dla wszystkich, którzy chcą rozwijać pamięć i koncentrację

  Harmonogram zajęć

  Czas
  Poniedziałek
  Wtorek
  Środa
  Czwartek
  Piątek
  Sobota
  17.00 -18.00
  Young
  Young
  18.00 -19.00
  Junior
  Junior
  19.00 -20.00
  Student
  Student

  JUNIOR - Opłata za kurs - 500 zł

  YOUNG - Opłata za kurs - 800 zł

  STUDENT - Opłata za kurs - 300 zł

  OPŁATA ZA WARSZTATY SOWARD SKILLS
  Klikająć w przysk "OPŁAĆ ZAJĘCIA" dokonujesz opłaty za udział  w  KURSIE KREATYWNY UCZEŃ - PAMIĘĆ I KONCENTRACJA - JUNIOR
  OPŁATA ZA WARSZTATY SOWARD SKILLS
  Klikająć w przysk "OPŁAĆ ZAJĘCIA" dokonujesz opłaty za udział  w  KURSIE KREATYWNY UCZEŃ - PAMIĘĆ I KONCENTRACJA - YOUNG
  OPŁATA ZA WARSZTATY SOWARD SKILLS
  Klikająć w przysk "OPŁAĆ ZAJĘCIA" dokonujesz opłaty za udział  w  KURSIE KREATYWNY UCZEŃ - PAMIĘĆ I KONCENTRACJA - STUDENT

  Opłaty za kurs prosimy dokonać po potwierdzeniu miejsca i terminu kursu przez CE AKADEMIA KREATYWNOŚCI FAMICREO. Dziękujemy.

  Efekty kursu mnie zaskoczyły. Po całym cyklu zajęć syn szybciej się uczy i ma dużo mniejsze problemy z koncentracją na zajęciach. Zauważają różnicę nauczyciele. Dodtakowo syn zrozumiał, że komputer nie służy tylko do grania w gry. Zapomnieliśmy, o problemach z nauką. Korepetycje - już zapomnieliśmy, że były potrzebne. Polecam zajęcia.

  pexels-italo-melo-2379005
  Tomasz W.

  Zapisałem córkę na zajęcia i szczerze miałem wątpliwości, ale po kilku zajęciach ojawiły się efekry w postaci poprawu koncentracji, córka szybciej się uczy i łatwiej zapamiętuje. Wspaniała atmosfera podczas zajęć powoduje, że córka z chęcią uczestniczy w kursie. Polecam

  pexels-pixabay-262391
  Rafał M.

  Miałam problemy w nauce. Nauczyciele nie potrafili mi pomóc. Poprosiłam rodziców o zapisanie na kurs. Efekry się pojawiły po kilku zajęciach. Łatwiej się uczę i więcej pamiętam. Szybciej liczę przykłady z matematyki. Teraz uczestniczę w super zajęciach z kompetencji życiowych., które sprawiają, że jestem bardziej pewna siebie i lepiej sobie radzę w trudnych sytuacjach.

  concentration-gc01d000a6_1920
  Agnieszka P.

  Miałam obawy, ale niepotrzebnie kurs okazał się rewelacją. NIe dość, że są efekty w postaci poprawy wyników w nauce to córka się chętnie uczy oraz jest spokojniejsza. Lepiej się dogadujemy, a wiecia jak to jest z nastolatką.

  women-4851678_1920
  Katarzyna Z.

  Zapisaliśmy córkę na zajęcia bo była ciągle rozkojarzona i miała trudności z zapamiętaniem prostych rzeczy. Kompetencja i cierpliwość zespołu Famicreo sprawiła, że zapisaliśmy córkę na zajęcia i nie żałuje. Efekty są na tyle duże, że zapiszemy ją na inne zajęcia z oferty Famicreo.

  happy-3004355_1920
  Robert Cz.

  Moje dzieci miały problemy z nauką matematyki i ortografią. Nauczyciele w szkole tylko straszyli, że nie zdadzą do kolejnej klasy. Zespół Famicreo po rozmowie wiedział jak pomóc dzieciom z trudnościami w nauce. Kursy Pamięci i Koncentracji to był pierwszy etap , kolejny Soward Skills przynosi świetne efekty. Dzieci nie muszą już chodzić na korepetycje, a my wszysy lepiej się dogadujemy. Problemy ze szkołą się skończyły.

  girl-487094_1920
  Anna G.
   FORMULARZ ZAPISU NA KURS KREATYWNY UCZEŃ - PAMIEĆ I KONCENTRACJA

    Zapisujesz się na zajęcia: KURS KREATYWNY UCZEŃ - PAMIĘĆ I KONCENTRACJA
    Placówka: Szczecin, ul. Dworcowa 2/210
    DANE DZIECKA: Wiek:
    DANE RODZICA:


    WYMAGANE ZGODY